Tataj Górski Adwokaci jest spółką partnerską adwokatów i radców prawnych powstałą w 2006 r. Od tego czasu zespół kancelarii poszerzył się z 2 do 15 osób i nadal systematycznie się zwiększa. Dzięki wieloosobowemu zespołowi fachowców z różnych dziedzin prawa (prawników, adwokatów i radców prawnych) możemy zapewnić naszym Klientom obsługę we wszystkich dziedzinach obowiązującego w Polsce prawa, a także wysoki poziom specjalistycznej obsługi prawnej.

Naszą ambicją jest rozwijanie działalności dużej, wielospecjalistycznej kancelarii prawnej.

Podstawowym obszarem naszej działalności jest obsługa przedsiębiorców i instytucji administracji publicznej. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, o czym świadczy poważne portfolio zrealizowanych projektów oraz liczne grono Klientów, z którymi stale współpracujemy.

We współpracy z Klientem nastawiamy się na wspólne poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań, oparte na zasadzie partnerstwa – zgodnie z naszym mottem Klient jest naszym najważniejszym partnerem.

Rozliczenia opieramy na stawkach godzinowych, stawkach zryczałtowanych za poszczególne projekty lub na wynagrodzeniu ryczałtowym za określone pakiety godzin świadczenia usług, rozliczane w trybie comiesięcznym. To ostatnie rozwiązanie jest najkorzystniejsze finansowo dla Klienta.

Zapewniamy również obsługę Klientów zagranicznych w ramach zespołów English Desk, German Desk i Italian Desk.

Partnerami spółki Tataj Górski Adwokaci Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych są: Marcin Górski, Marta Tataj, Katarzyna Grzejszczak, Ewa Krawczyk.

Nasza kancelaria świadczy również usługi pro bono:

  • prowadzenie bezpłatnych porad prawnych dla klientów biura poselskiego (od 5 lat)
  • wspieranie prawne Fundacji Nowoczesnej Edukacji “Spunk”
  • udział w projektach pro bono prowadzonych przez Helsińską Fundację Praw Człowieka
  • udział w projektach pro bono prowadzonych przez Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego
  • udział w projektach pro bono prowadzonych przez Stowarzyszenie “Fabryka Równości”
  • sponsorowanie drużyny siatkówki “Tigers Łódź”